Odkurzacze sucho-mokro linia przemysłowa

Utrzymanie czystości w obiektach publicznych nie jest proste, zwłaszcza że każdego dnia przechodzi przez nie duża liczba ludzi, przez co gromadzenie się brudu jest nieuniknione.

Dlatego też w takich miejscach najlepszym rozwiązaniem będą odkurzacze przemysłowe na sucho i mokro. Tego typu sprzęty posiadają szereg właściwości, dzięki którym są w stanie zapewnić odpowiedni poziom czystości w danym miejscu.

Dostępne w naszym asortymencie produkty doskonale sprawdzą się w biurach i hotelach, ale także w sektorach spożywczym, rolniczym, a także papierniczym. Odkurzacze na sucho i mokro działają pod odpowiednim ciśnieniem, dzięki czemu skutecznie czyszczą powierzchnie.

Zamontowane w nich praktyczne kółka pozwalają na wygodne przemieszczanie, natomiast długi na 10 metrów kabel umożliwia usunięcie zabrudzeń nawet na bardzo dużej powierzchni.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w ofercie produktami, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na szybki i skutecznym sprzątaniu dużych powierzchni.

Filtruj produkty

Kontakt

Lavorwash Polska Sp. z o.o.
ul. Jana Pawła II 146, 85-151 Bydgoszcz
+48 52 321 01 23
info@lavorwash.pl