Odkurzacze na sucho

Doskonale sprawdzą się do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni, ponieważ szybko i skutecznie zbierają brud z wykładzin i dywanów.

Szeroki wybór modeli pozwala na dopasowanie odpowiedniego urządzenia do swoich potrzeb. Każdy z nich został stworzony z myślą o usuwaniu zabrudzeń z konkretnej powierzchni, dlatego też profesjonalne odkurzacze na sucho doskonale nadają się do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

Najczęściej wykorzystuje się je do usuwania zabrudzeń szczególnie w dużych pomieszczeniach, dlatego dobrze sprawdzą się w biurach i innych obiektach, które każdego dnia odwiedza wiele osób.

Dostępne w naszej ofercie odkurzacze piorące na sucho posiadają wytrzymałą obudowę, dzięki czemu są odporne na różnego rodzaju wstrząsy. Ogromną zaletą są również bezśladowe koła, które nie odznaczają się na wykładzinie.

Klientom oferujemy lekkie i wygodne urządzenia, które znacznie przyspieszą sprzątanie, a jednocześnie zrobią to dużo dokładniej niż tradycyjne modele.

Filtruj produkty

Wyników 1 - 2 z 2
Lavorpro PRO WORKER EM
0.052.0004
Gniazdo narzędzi (max. 2200W), automatyczny otrząsacz, czujnik zabrudzenia filtra, obrotowy przełącznik, filtr M/E10, bezśladowe koła.
Lavorpro Silent
8.246.0001
Cichy jednofazowy silnik (wysoka wydajność). Filtr tkaninowy. Zintegrowany uchwyt na akcesoria.

Kontakt

Lavorwash Polska Sp. z o.o.
ul. Jana Pawła II 146, 85-151 Bydgoszcz
+48 52 321 01 23
info@lavorwash.pl