Zamiatarki prowadzone

Doskonale nadają się do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Zamiatarki prowadzone najczęściej są niewielkie, a ich obsługa intuicyjna. Stanowią dobrą alternatywę dla tradycyjnej miotły i szufelki, co więcej pozwalają na dużo szybsze i bardziej dokładne czyszczenie powierzchni.

Oferujemy produkty, które doskonale sprawdzą się do usuwania zabrudzeń na dworcach kolejowych, w biurach, na lotniskach, a także wielu innych miejscach, w których każdego dnia przebywa duża liczba ludzi. Takie powierzchnie są szczególnie narażone na zabrudzenia.

Dostępne w naszym asortymencie zamiatarki prowadzone przeznaczone są do czyszczenia pomieszczeń o maksymalnej powierzchni 1500 m2. Taka inwestycja to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na szybkim i skutecznym usuwaniu zabrudzeń.

Filtruj produkty

Wyników 1 - 2 z 2
Lavorpro BSW 375 ET
0.064.0001
Idealne do wszelkiego rodzaju przejść, korytarzy, klatek schodowych, podjazdów, powierzchni magazyniewych i biurowych, lotnisk, stacji kolejowych. Wyposażene w dwie baterie. Czas działania - około 90minut.
Lavorpro BSW 651 M
0.042.0101
Idealne do małych i średnich powierzchni. Podnieszenie szczotki bocznej. Regulacja nacisku szczotki głównej. Uchylny uchwyt. 360° przednie koło. Bezśladowe koła. rama odporna na wstrząsy.

Kontakt

Lavorwash Polska Sp. z o.o.
ul. Jana Pawła II 146, 85-151 Bydgoszcz
+48 52 321 01 23
info@lavorwash.pl